Internet

Interia.pl

os. Teatralne 9a, 31-946 Kraków
telefon: (12) 646 27 00, fax: (12) 646 27 10
www: http://www.interia.pl/, http://www.firma.interia.pl/

 

Artefakt Sp. z o.o. Sp. k. ul. Powstańców Śląskich 5 pok. 407


53-332 Wrocław
tel. +48 71 769 45 00
fax. +48 71 769 45 05
http://www.artefakt.pl/

 

Sunrise System sp. z o.o. Sp. k.Plac Andersa 3


61-894 Poznań
tel. +48 61 655 95 55
fax. +48 61 655 95 00 http://www.sunrisesystem.pl/

 

Pro Pozycje sp. z o.o. sp. k. 

ul. Powstańców Śląskich 5 piętro 6

53-332 Wrocław
tel. 71 722 39 89, fax 71 722 39 70

www.pro-pozycje.pl


 Widzialni.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.


ul. Limanowskiego 8
60-743 Poznań
tel. +48 801 011 555
fax +48 61 278 67 73
https://www.widzialni.pl

 

 

 

  
    Grupa Interia.pl jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc prawie 13 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem.

  Grupa Interia Sp. z o.o. sp.k. jest częścią międzynarodowego holdingu mediowego Bauer Media Group, prowadzącego działalność w segmentach: wydawniczym, poligraficznym, radiowym i internetowym.
 Należący do spółki portal internetowy http://www.interia.pl/ udostępnia internautom bogaty wybór najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych.
 W skład Grupy Interia.pl wchodzą także serwisy tematyczne, które integrują użytkowników o różnorodnych zainteresowaniach i potrzebach. Są to m.in.: Styl.pl, Deccoria.pl, MaxModels.pl, Smaker.pl, PCFormat.pl czy NowaHistoria.Interia.pl.
 Dużą popularnością wśród internautów nadal cieszą się serwisy służące do wymiany opinii, porad i do komunikowania się z otoczeniem: CZATeria, Forum.Interia.pl, Tipy.pl, a także jeden z pierwszych serwisów pocztowych w kraju - Poczta.Interia.pl.
 Grupa Interia.pl jest także jednym z najważniejszych podmiotów na polskim rynku reklamy internetowej, oferując nowoczesne rozwiązania marketingowe i promocyjne. Z usług reklamowych Interii korzystają największe polskie przedsiębiorstwa ze wszystkich branż oraz dynamicznie rozwijający się rynek małych i średnich firm.
 W roku 2010 działalność rozpoczęła agencja Semahead, świadcząca najwyższej jakości usługi SEO oraz SEM w polskim internecie. Od 2015 r. w strukturach Grupy Interia.pl działają także Rankomat.pl, Grupa eBroker, Promoceny.pl, Okazjum oraz Wydawnictwo Greg.

     
 Sunrise System powstała w 2003 i jako jedna z pierwszych polskich firm wyspecjalizowała się w świadczeniu profesjonalnych usług w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych.
 W ofercie firmy znajdują się m. in. działania SEO (pozycjonowanie i optymalizacja), PPC (kampanie linków sponsorowanych Google AdWords), SEM (kompleksowy marketing w wyszukiwarkach) i analityka webowa.
 Spółka należy do wiodących agencji interaktywnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obsługuje jednocześnie kilka tysięcy podmiotów gospodarczych, z różnych branż gospodarki. Posiada własne Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowe, co pozwala na stały rozwój usług i zapewnienie klientom wysokich standardów obsługi. Jest Partnerem Google AdWords Premium i Certyfikowanym Partnerem Google Analytics.
 
 
 Artefakt
działa od 2005 roku (od 2013 w ramach grupy Bauer Media). Firma specjalizuje się w marketingu internetowym oferując usługi takie jak:
 •pozycjonowania,
 •kampanie linków sponsorowanych,
 •Social Media Marketing,
 •projektowania serwisów internetowych.
 Artefakt to jedna z największych firm z branży SEO/SEM, w swoim portfolio posiada ponad 1000 zadowolonych klientów. Jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała status Partnera Google, potwierdzający doświadczenie i kompetencje firmy w zakresie SEM.
 Agencja Artefakt regularnie plasuje się w czołówce najlepiej ocenianych polskich agencji SEO/SEM wg badań Millward Brown SMG/KRC. Jest laureatem prestiżowych nagród, m.in. Diamenty Forbes, Google All Star czy też Top SEO7.  
 W ostatnim czasie Artefakt poszerzył swoją ofertę o usługi analityki internetowej, która idealnie wpasowuje się w pozostały zakres działalności agencji. Pracowników agencji można spotkać na wielu konferencjach i targach branży internetowej, na które są chętnie zapraszani zarówno jako uczestnicy, jak i prelegenci.
  
   
 Pro Pozycje działaja na polskim rynku od 2007 wyróżniając się ze wszystkich firm Grupy Bauer Media elastycznością w modelu pracy z klientem. Trzon usług oferowanych przez Pro Pozycje oparty jest na trzech filarach:
 •kompleksowej usłudze pozycjonowania,
 •prowadzeniu kampanii linków sponsorowanych,
 •social media marketingu.

  Firma prowadzi również działania w zakresie optymalizacji social media, oraz optymalizacji kanałów docierania do klienta.
 Przez 10 lat działania firmy zrealizowane zostało ponad 2100 projektów SEO oraz ponad 800 kampanii AdWords. W roku 2016 firma dołączyła do grona agencji z certyfikatem Google Premier Partner, otrzymując certyfikaty w specjalizacjach Reklama mobilna oraz Reklama w sieci wyszukiwania

 
 Widzialni.pl to agencja SEO założona w 2006 roku w Poznaniu. Poza usługami pozycjonowania, oferuje także prowadzenie kampanii Google Adwords, audyty stron internetowych oraz promocję na Facebooku. Firma stworzyła dodatkowe submarki: Tube.AD (reklama wideo) oraz Pozycjonowanie.pl , zajmującą się pozycjonowaniem mniejszych przedsiębiorstw. W 2016 roku otrzymała prestiżowy certyfikat Google Partner Premium. Na sukces agencji pracuje ponad 45 specjalistów. Firma posiada ponad 1000 klientów, a należą do nich między innymi Ciech, Hunters, CUK, Skoda.