Internet

Interia.pl os. Teatralne 9a, 31-946 Kraków
telefon: (12) 646 27 00, fax: (12) 646 27 10
www: http://www.interia.pl/, http://www.firma.interia.pl/

Artefakt Sp. z o.o. Sp. k. ul. Powstańców Śląskich 5 pok. 407
53-332 Wrocław
tel. +48 71 769 45 00
fax. +48 71 769 45 05
http://www.artefakt.pl/

Sunrise System sp. z o.o. Sp. k.Plac Andersa 3
61-894 Poznań
tel. +48 61 655 95 55
fax. +48 61 655 95 00 http://www.sunrisesystem.pl/

Top Solutions sp. z o.o. sp. k.  ul. Powstańców Śląskich 5 piętro 6
53-332 Wrocław tel. +48 71 722 39 87
fax. +48 71 722 39 70
http://www.topsolutions.pl/

 Widzialni.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Limanowskiego 8
60-743 Poznań
tel. +48 801 011 555
fax +48 61 278 67 73
https://www.widzialni.pl

 

 

  
Grupa Interia.pl jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc prawie 13 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem.

Grupa Interia Sp. z o.o. sp.k. jest częścią międzynarodowego holdingu mediowego Bauer Media Group, prowadzącego działalność w segmentach: wydawniczym, poligraficznym, radiowym i internetowym.
Należący do spółki portal internetowy http://www.interia.pl/ udostępnia internautom bogaty wybór najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych.
W skład Grupy Interia.pl wchodzą także serwisy tematyczne, które integrują użytkowników o różnorodnych zainteresowaniach i potrzebach. Są to m.in.: Styl.pl, Deccoria.pl, MaxModels.pl, Smaker.pl, PCFormat.pl czy NowaHistoria.Interia.pl.
Dużą popularnością wśród internautów nadal cieszą się serwisy służące do wymiany opinii, porad i do komunikowania się z otoczeniem: CZATeria, Forum.Interia.pl, Tipy.pl, a także jeden z pierwszych serwisów pocztowych w kraju - Poczta.Interia.pl.
Grupa Interia.pl jest także jednym z najważniejszych podmiotów na polskim rynku reklamy internetowej, oferując nowoczesne rozwiązania marketingowe i promocyjne. Z usług reklamowych Interii korzystają największe polskie przedsiębiorstwa ze wszystkich branż oraz dynamicznie rozwijający się rynek małych i średnich firm.
W roku 2010 działalność rozpoczęła agencja Semahead, świadcząca najwyższej jakości usługi SEO oraz SEM w polskim internecie. Od 2015 r. w strukturach Grupy Interia.pl działają także Rankomat.pl, Grupa eBroker, Promoceny.pl, Okazjum oraz Wydawnictwo Greg.

   
Sunrise System powstała w 2003 i jako jedna z pierwszych polskich firm wyspecjalizowała się w świadczeniu profesjonalnych usług w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych.
W ofercie firmy znajdują się m. in. działania SEO (pozycjonowanie i optymalizacja), PPC (kampanie linków sponsorowanych Google AdWords), SEM (kompleksowy marketing w wyszukiwarkach) i analityka webowa.
Spółka należy do wiodących agencji interaktywnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obsługuje jednocześnie kilka tysięcy podmiotów gospodarczych, z różnych branż gospodarki. Posiada własne Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowe, co pozwala na stały rozwój usług i zapewnienie klientom wysokich standardów obsługi. Jest Partnerem Google AdWords Premium i Certyfikowanym Partnerem Google Analytics.
 
 
Artefakt działa od 2005 roku (od 2013 w ramach grupy Bauer Media). Firma specjalizuje się w marketingu internetowym oferując usługi takie jak:
•pozycjonowania,
•kampanie linków sponsorowanych,
•Social Media Marketing,
•projektowania serwisów internetowych.
Artefakt to jedna z największych firm z branży SEO/SEM, w swoim portfolio posiada ponad 1000 zadowolonych klientów. Jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała status Partnera Google, potwierdzający doświadczenie i kompetencje firmy w zakresie SEM.
Agencja Artefakt regularnie plasuje się w czołówce najlepiej ocenianych polskich agencji SEO/SEM wg badań Millward Brown SMG/KRC. Jest laureatem prestiżowych nagród, m.in. Diamenty Forbes, Google All Star czy też Top SEO7.  
W ostatnim czasie Artefakt poszerzył swoją ofertę o usługi analityki internetowej, która idealnie wpasowuje się w pozostały zakres działalności agencji. Pracowników agencji można spotkać na wielu konferencjach i targach branży internetowej, na które są chętnie zapraszani zarówno jako uczestnicy, jak i prelegenci.
 
  
Top Solutions działa na rynku od 2007r. i zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług IT. Oferta przedsiębiorstwa zawiera: zaprojektowanie i stworzenie serwisu internetowego, przeprowadzenie optymalizacji wydajnościowej i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, działalność w zakresie e-PR oraz prowadzenia kampanii reklamowych.
Indywidualne podejście do klienta oraz pełen profesjonalizm, który przejawiają pracownicy sprawia, że firma zyskuje uznanie w branży o czym świadczą pozytywne opinie o Top Solutions.
Przedsiębiorstwo angażuje się w przedsięwzięcia o charakterze dobroczynnym, wspierając wiele akcji charytatywnych w tym WOŚP, Akcję „Pajacyk”, Fundację ITAKA, czy Amnesty International. W ten sposób firma realizuje strategię społecznej odpowiedzialności biznesu.


Widzialni.pl to agencja SEO założona w 2006 roku w Poznaniu. Poza usługami pozycjonowania, oferuje także prowadzenie kampanii Google Adwords, audyty stron internetowych oraz promocję na Facebooku. Firma stworzyła dodatkowe submarki: Tube.AD (reklama wideo) oraz Pozycjonowanie.pl, zajmującą się pozycjonowaniem mniejszych przedsiębiorstw. W 2016 roku otrzymała prestiżowy certyfikat Google Partner Premium. Na sukces agencji pracuje ponad 45 specjalistów. Firma posiada ponad 1000 klientów, a należą do nich między innymi Ciech, Hunters, CUK, Skoda.