Wydawnictwo Bauer

04-035 Warszawa, ul. Motorowa 1,
telefon: (22) 51 70 480

email: kontakt@bauer.pl, www: http://www.wydawnictwo.bauer.pl/

 

  Wydawnictwo działa w Polsce od 1991 roku. Wydajemy poradniki, pisma rozrywkowe, luksusowe, magazyny popularno-naukowe, kulinarne, hobbystyczne, motoryzacyjne, historiowe, telewizyjne  i młodzieżowe.

Wiele tytułów Wydawnictwa otrzymało cenne nagrody od czytelników, klientów i instytutów badawczych. 
Samo Wydawnictwo pięć razy otrzymało tytuł Wydawcy Roku przyznany przez branżowy miesięcznik Media&Marketing Polska.


W specjalnym Raporcie opublikowanym z okazji dwudziestych urodzin magazynu, Media&Marketing Polska uznał Wydawnictwo Bauer za Wydawcę 20-lecia. 


Aż cztery z nich uznano za najcenniejsze polskie marki w kategorii Media. W publikowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” rankingu w pierwszej dziesiątce znalazł się „Tele Tydzień” , a do dwudziestu najcenniejszych polskich marek w tej kategorii zaliczono również „Twój Styl” oraz magazyny „Chwila dla Ciebie” i „Życie na Gorąco”. Ranking „Rzeczpospolitej” od dwunastu lat pokazuje marki, które powstały z myślą o Polakach i polskim rynku.


„Twój Styl” i „Tele Tydzień” wielokrotnie nagradzano Asami Empiku przyznawanymi najlepiej sprzedającym się tytułom prasowym. Oba tytuły zostały także uznane za polskie „Superbands”.
Zarówno „Pani” jak i „Twój STYL” nagradzano w konkursie Grand Front na najlepsze okładki roku.
„Twój Styl” otrzymał również wyróżnienie od miesięcznika Media&Marketing Polska, który uznał ten magazyn za „fenomen rynku wydawniczego”. Często zajmuje pierwsze miejsce wśród miesięczników w rankingu mediów opiniotwórczych opracowywanym przez Instytut Monitorowania Mediów. Magazyn dwukrotnie nagrodziło również Stowarzyszenie Amazonek za propagowanie profilaktyki raka piersi.