Wydawnictwo Bauer

04-035 Warszawa, ul. Motorowa 1,
telefon: (22) 517 05 00, fax: (22) 517 01 25

email: kontakt@bauer.pl, www: http://www.wydawnictwo.bauer.pl/

 


Wydawnictwo działa w Polsce od 1991 roku. Obecnie wydaje 38 magazynów w segmentach: pism luksusowych, miesięczników poradniczych, dwutygodników oraz tygodników poradniczych i poradniczo-rozrywkowych,  magazynów popularno-naukowych, komputerowo-growych, telewizyjnych, motoryzacyjnych i młodzieżowych.


W pierwszej dziesiątce najchętniej czytanych przez Polaków magazynów znajduje się sześć naszych tytułów: Tele Tydzień, Życie na Gorąco, Chwila dla Ciebie, Naj, Tina i Twój Styl.


Aż cztery z nich uznano za najcenniejsze polskie marki w kategorii Media. W publikowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” rankingu w pierwszej dziesiątce znalazł się Tele Tydzień , a do dwudziestu najcenniejszych polskich marek w tej kategorii zaliczono również Twój Styl oraz magazyny Chwila dla Ciebie i Życie na Gorąco. Ranking „Rzeczpospolitej” od dwunastu lat pokazuje marki, które powstały z myślą o Polakach i polskim rynku.


Spełniając oczekiwania czytelników Wydawnictwo organizuje wiele plebiscytów nagradzając i polecając  najlepsze zdaniem naszych ekspertów marki, produkty czy usługi.


Magazyn Twój Styl  nagradza tytułem „Doskonałości” najlepsze kosmetyki („Doskonałość Roku” ) oraz  odzież i akcesoria („Doskonałość Mody”), a „Złoty Wawrzyn”  co roku otrzymuje wyjątkowa dla czytelniczek Polka. Razem z magazynami  Auto Motor i Motor  wyróżnia także premiery motoryzacyjne.


Nasze  czytelniczki korzystają także chętnie z rekomendacji konkursu „Super Produkt Świata Kobiety”. Statuetkami z tym logiem nagradzane są najlepsze w danym roku  produkty dla kobiet , dzieci czy rodzin.


Z kolei w jednym z najpopularniejszym w Polsce plebiscytów -  „Telekamery Tele Tygodnia” – to czytelnicy , już od dziewiętnastu lat, wybierają swoje ulubione gwiazdy telewizyjne. Transmisje tej imprezy cieszą wielkim zainteresowaniem widzów.